KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut 12.10.2016

Informaatio >>

  • pvm / vip: 12.10.2016 / 30.09.2016
  • Järjestäjä / järjestyspaikka: Helo (VRL-13822) / Serellenders
  • Tulokset tulevat osallistujalistan päälle
  • Tulokset arvotaan lyhyesti arvontakoneella
  • Säännöt >>

  • Enintään 30 osallistujaa / luokka
  • Enintään 3 hevosta / ratsastaja / luokka
  • Enintään 2 luokkaa / hevonen / kisa
  • Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
  •  
     

    Osallistuminen >>

  • Osoitteeseen: serellenders@gmail.com
  • Otsikoituna: 211-230
  • Luokka nro(t).
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

  • Samaan luokkaa tulevat saman luokkaotsikon alle!
  • Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan niin ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 & 2"


  • Luokat >>

  • 01. Grand Prix (avoinna kaikille)
  • 02. Grand Prix (avoinna kaikille)
  • 03. Grand Prix (avoinna kaikille)
  • 04. Grand Prix (avoinna kaikille)
  • TT
    TT
    TT
    TT
     
     

    01. Grand Prix (30/30 osallistujaa)

    1. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Sion
    2. Laura K. (VRL-03745) - Con Artist
    3. Helo (VRL-13822) - Serellenders Cascadia
    4. Otterley Wilson (VRL-12757) - Benedict WSH
    5. Creimeide (VRL-06904) - Paper Planes
    6. riika (VRL-10216) - Checkered Wide VH16-012-0184
    7. felissa (VRL-04000) - Serellenders Groundhog VH16-011-0397
    8. HM (VRL-00096) - Katinas Bennet
    9. Nerita (VRL-12557) - Just Dew It
    10. Nerita (VRL-12557) - Forray Forever
    11. Otterley Wilson (VRL-12757) - Maryann CER
    12. HM (VRL-00096) - La Banana Nana
    13. Creimeide (VRL-06904) - Charlotte v.d. Zelos
    14. felissa (VRL-04000) - Serellenders Stella VH16-031-0739
    15. Nerita (VRL-12557) - Athens Goes Apples DFC
    16. Laura K. (VRL-03745) - Alice In Dark
    17. HM (VRL-00096) - Serellenders Zopyros
    18. riika (VRL-10216) - TimberLand VH11-012-0184
    19. Cery (VRL-02116) - Oz VH16-259-0020
    20. Helo (VRL-13822) - Serellenders Diva Antics
    21. Creimeide (VRL-06904) - Truth Fragile
    22. Jenny (VRL-12948) - Diabolic White VH16-031-0742
    23. Otterley Wilson (VRL-12757) - T.H. Nicita
    24. Cery (VRL-02116) - Brooklyn Vampire VH16-229-0012
    25. Salazar (VRL-14414) - Lord Bali
    26. Helo (VRL-13822) - Serellenders Ding-a-dong
    27. Salazar (VRL-14414) - Nightcatcher
    28. Salazar (VRL-14414) - Palmcrown
    29. Laura K. (VRL-03745) - Vampire Saga
    30. riika (VRL-10216) - FV Mercury's Phantom VH11-012-0105

    02. Grand Prix (30/30 osallistujaa)

    1. riika (VRL-10216) - Air Catcher RII VH16-012-0290
    2. Nerita (VRL-12557) - Trostlos' Major of Thing
    3. Nerita (VRL-12557) - Wyrda Hysteric Olaf
    4. Helo (VRL-13822) - Serellenders Ding-a-dong
    5. Salazar (VRL-14414) - Palmcrown
    6. Helo (VRL-13822) - Serellenders Diva Antics
    7. Salazar (VRL-14414) - Lord Bali
    8. felissa (VRL-04000) - Serellenders Stella VH16-031-0739
    9. HM (VRL-00096) - Serellenders Zopyros
    10. Laura K. (VRL-03745) - Vampire Saga
    11. HM (VRL-00096) - La Banana Nana
    12. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Sion
    13. Laura K. (VRL-03745) - Con Artist
    14. Otterley Wilson (VRL-12757) - Aleida WSH
    15. Salazar (VRL-14414) - Nightcatcher
    16. Jenny (VRL-12948) - Diabolic White VH16-031-0742
    17. HM (VRL-00096) - Katinas Bennet
    18. Creimeide (VRL-06904) - Paper Planes
    19. Creimeide (VRL-06904) - Worissa
    20. felissa (VRL-04000) - Serellenders Groundhog VH16-011-0397
    21. Otterley Wilson (VRL-12757) - Heida WSH
    22. Creimeide (VRL-06904) - Charlotte v.d. Zelos
    23. Cery (VRL-02116) - Thirteen Taittinger VH16-259-0007
    24. Helo (VRL-13822) - Abnormal
    25. Laura K. (VRL-03745) - Alice In Dark
    26. riika (VRL-10216) - FV Amaranth VH12-012-0126
    27. Otterley Wilson (VRL-12757) - Heike WSH
    28. riika (VRL-10216) - FV Iron Maiden VH11-012-0185
    29. Cery (VRL-02116) - Thirteen Sunset Boulevard VH16-151-0010
    30. Nerita (VRL-12557) - Delicate Fortitude
     

    03. Grand Prix (30/30 osallistujaa)

    1. Nerita (VRL-12557) - Machinae Supremacy
    2. Jannica (VRL-04799) - Pikachu Chu Chu VH16-012-0277
    3. Nerita (VRL-12557) - Pink Panama DFC
    4. Creimeide (VRL-06904) - Knut 5318
    5. Siguri (VRL-11290) - Oldfinion Horror Honey VH15-013-0040
    6. Helo (VRL-13822) - Hunter's Hangover 5318
    7. Laura K. (VRL-03745) - Carmilla
    8. Jannica (VRL-04799) - A.D. Loving Prince VH16-031-0433
    9. Cery (VRL-02116) - Thirteen Titan VH16-139-0018
    10. Cery (VRL-02116) - Pandemic VH16-259-0011
    11. riika (VRL-10216) - Going To the Paradise City STC VH16-012-0129
    12. Helo (VRL-13822) - Denethor Krypton
    13. riika (VRL-10216) - Ardennen RII VH16-012-0291
    14. HM (VRL-00096) - Ceraro van de Halor
    15. Otterley Wilson (VRL-12757) - Kurt WSH
    16. Otterley Wilson (VRL-12757) - Anfried WSH
    17. HM (VRL-00096) - Adelle van de Halor
    18. riika (VRL-10216) - FV Iron Maiden VH11-012-0185
    19. Siguri (VRL-11290) - Shamandalie B17 VH05-044-0284
    20. Jannica (VRL-04799) - Rammsteam Flow VH13-031-0336
    21. Otterley Wilson (VRL-12757) - Marlene WSH
    22. Nerita (VRL-12557) - Intermezzo
    23. Creimeide (VRL-06904) - Alcohol(ic)
    24. Creimeide (VRL-06904) - Uh Huh Her 5318
    25. Helo (VRL-13822) - Redeemer Krypton
    26. HM (VRL-00096) - Wendeia Z
    27. Laura K. (VRL-03745) - Carioca Wolf
    28. Laura K. (VRL-03745) - Serellenders Destiny and Fortune
    29. Cery (VRL-02116) - Thirteen Esther VH16-151-0013
    30. Josefina (VRL-14426) - Caligo

    04. Grand Prix (30/30 osallistujaa)

    1. Josefina (VRL-14426) - Caligo
    2. Laura K. (VRL-03745) - Carmilla
    3. Otterley Wilson (VRL-12757) - Helia WSH
    4. Otterley Wilson (VRL-12757) - Blake WSH
    5. Creimeide (VRL-06904) - Alcohol(ic)
    6. Siguri (VRL-11290) - Oldfinion Horror Honey VH15-013-0040
    7. Helo (VRL-13822) - Denethor Krypton
    8. Helo (VRL-13822) - Hunter's Hangover 5318
    9. Nerita (VRL-12557) - Ytella
    10. Creimeide (VRL-06904) - Uh Huh Her 5318
    11. HM (VRL-00096) - Adelle van de Halor
    12. riika (VRL-10216) - Air Catcher RII VH16-012-0290
    13. HM (VRL-00096) - Ceraro van de Halor
    14. Laura K. (VRL-03745) - Serellenders Destiny and Fortune
    15. Cery (VRL-02116) - Cape Coral 13 VH16-229-0008
    16. Helo (VRL-13822) - Redeemer Krypton
    17. Jannica (VRL-04799) - A.D. Loving Prince VH16-031-0433
    18. Nerita (VRL-12557) - Irza
    19. Otterley Wilson (VRL-12757) - Mathias WSH
    20. HM (VRL-00096) - Wendeia Z
    21. Nerita (VRL-12557) - Albatraoz Z
    22. Cery (VRL-02116) - Sandella 13 VH16-139-0020
    23. Creimeide (VRL-06904) - Knut 5318
    24. Jannica (VRL-04799) - Pikachu Chu Chu VH16-012-0277
    25. Cery (VRL-02116) - Thirteen Siren VH16-259-0019
    26. Jannica (VRL-04799) - Rammsteam Flow VH13-031-0336
    27. Siguri (VRL-11290) - Shamandalie B17 VH05-044-0284
    28. Laura K. (VRL-03745) - Carioca Wolf
    29. riika (VRL-10216) - Going To the Paradise City STC VH16-012-0129
    30. riika (VRL-10216) - Ardennen RII VH16-012-0291