KRJ:n alaiset ratsastuskilpailut 12.04.2015

Informaatio >>

  • pvm / vip: 12.04.2015 / 06.04.2015
  • Järjestäjä / järjestyspaikka: Helo (VRL-13822) / Serellenders
  • Tulokset tulevat osallistujalistan päälle
  • Tulokset arvotaan lyhyesti arvontakoneella
  • Säännöt >>

  • Enintään 30 osallistujaa / luokka
  • Enintään 3 hevosta / ratsastaja / luokka
  • Enintään 2 luokkaa / hevonen / kisa
  • Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
  •  
     

    Osallistuminen >>

  • Osoitteeseen: helovirtuaali@gmail.com
  • Otsikoituna: KRJ024-030
  • Luokka nro(t).
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

  • Samaan luokkaa tulevat saman luokkaotsikon alle!
  • Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan niin ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 & 2"
  • Luokat >>

  • 01. Grand Prix (avoinna kaikille)
  • 02. Grand Prix (avoinna kaikille)
  • 03. Grand Prix (avoinna kaikille)
  • 04. Grand Prix (avoinna kaikille)
  • TT
    TT
    TT
    TT
     
     

    01. Grand Prix (30/30 osallistujaa)

    1. Otterley Wilson (VRL-12757) – Snakepit Wolf VH15-031-0260
    2. Dimma (VRL-08204) - Hypervolt Hexen
    3. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Eckhart VH15-021-0202
    4. turjake (VRL-07415) - Venti Suicides Coast
    5. Namunen (VRL-12910) - Surfire's Gianna
    6. ksuvi (VRL-06542) - Charlotta Cade VH15-021-0192
    7. Otterley Wilson (VRL-12757) – Stellar Wind Wolf
    8. Nerita (VRL-12557) - Wyrda Helga Maj-Lis
    9. Nerita (VRL-12557) - Wyrda Edward
    10. Kida (VRL-08368) - Versailles Cliff
    11. turjake (VRL-07415) - Grey Donatello
    12. Hamzi (VRL-02163) - Oldfinion Serdian VH15-013-0017
    13. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Ava VH15-021-0203
    14. ksuvi (VRL-06542) - Cruella de Cade VH15-021-0196
    15. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Klaus VH15-021-0201
    16. Helo (VRL-13822) - Veränderung
    17. Hamzi (VRL-02163) - Shadow’s Carpe Diem VH15-031-0148
    18. Kida (VRL-08368) - Crayon Floodmark
    19. Dimma (VRL-08204) - Neptunus Hexen
    20. Namunen (VRL-12910) - Surfire's Woodstop
    21. Dimma (VRL-08204) - CLAr Aftershock Delight VH15-021-0053
    22. Otterley Wilson (VRL-12757) – Bazinga Thrill VH15-044-0110
    23. Helo (VRL-13822) - Trenom RAJA VH06-031-1895
    24. Helo (VRL-13822) - Wyrda Innholder
    25. ksuvi (VRL-06542) - Crayon Honeydust VH15-021-0214
    26. turjake (VRL-07415) - Scaon River Song
    27. Hamzi (VRL-02163) - Eucarya Yours Truly VH15-012-0095
    28. Namunen (VRL-12910) - Mystic Lady
    29. Gabi (VRL-12080) - Aesar Lautite VH14-021-0243
    30. Gabi (VRL-12080) - Aesar Quille VH14-031-0476

    02. Grand Prix (30/30 osallistujaa)

    1. Helo (VRL-13822) - Wyrda Innholder
    2. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Klaus VH15-021-0201
    3. Dimma (VRL-08204) - Neptunus Hexen
    4. Helo (VRL-13822) - Trenom RAJA VH06-031-1895
    5. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Ava VH15-021-0203
    6. Dimma (VRL-08204) - Hypervolt Hexen
    7. Nerita (VRL-12557) - Wyrda Helga Maj-Lis
    8. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Eckhart VH15-021-0202
    9. Namunen (VRL-12910) - Surfire's Woodstop
    10. Hamzi (VRL-02163) - Shadow’s Carpe Diem VH15-031-0148
    11. Gabi (VRL-12080) - Aesar Lautite VH14-021-0243
    12. Hamzi (VRL-02163) - Eucarya Yours Truly VH15-012-0095
    13. Dimma (VRL-08204) - CLAr Aftershock Delight VH15-021-0053
    14. Otterley Wilson (VRL-12757) – Jungle Jewel Wolf
    15. Otterley Wilson (VRL-12757) – Wyrda Marble Mocha
    16. ksuvi (VRL-06542) - Cruella de Cade VH15-021-0196
    17. Namunen (VRL-12910) - Mystic Lady
    18. Kida (VRL-08368) - Versailles Cliff
    19. Gabi (VRL-12080) - Aesar Quille VH14-031-0476
    20. ksuvi (VRL-06542) - Crayon Honeydust VH15-021-0214
    21. Otterley Wilson (VRL-12757) – Monte Rosa Thrill
    22. turjake (VRL-07415) - V.I. Enigma
    23. ksuvi (VRL-06542) - Charlotta Cade VH15-021-0192
    24. Nerita (VRL-12557) - Wyrda Edward
    25. turjake (VRL-07415) - Wellington III
    26. Helo (VRL-13822) - Veränderung
    27. Kida (VRL-08368) - Crayon Floodmark
    28. Namunen (VRL-12910) - Surfire's Gianna
    29. turjake (VRL-07415) - Reinhbach Casey
    30. Hamzi (VRL-02163) - Oldfinion Serdian VH15-013-0017
     

    03. Grand Prix (30/30 osallistujaa)

    1. turjake (VRL-07415) - Suprant Rumpelstiltskin
    2. Gabi (VRL-12080) - Florida Whisper VH15-021-0118
    3. Loci (VRL-12679) - Xynthia Joy VH04-031-4934
    4. turjake (VRL-07415) - Quality Trick Grey
    5. Namunen (VRL-12910) - Surfire's Edward
    6. vrieng. (VRL-06263) - Granstad Beatrix
    7. Nerita (VRL-12557) - Serellenders Black & White
    8. Otterley Wilson (VRL-12757) – Scmidth Joyanna VH15-044-0107
    9. Helo (VRL-13822) - Serellenders Anfiis
    10. Helo (VRL-13822) - Criminal Intentions
    11. Namunen (VRL-12910) - Black Diamant
    12. Hamzi (VRL-02163) - Amarn Caüler
    13. Gabi (VRL-12080) - Oldfinion Adina VH15-031-0349
    14. Kida (VRL-08368) - Crayon Day Lili
    15. Dimma (VRL-08204) - CLAr Kill or Die
    16. ksuvi (VRL-06542) - Alastair Aeris
    17. Laura (VRL-11124) - le Rêve Khalifa
    18. Dimma (VRL-08204) - CLAr Solo Maniac
    19. Helo (VRL-13822) - Serellenders Ballad
    20. Otterley Wilson (VRL-12757) – Hildegard Judi VH15-044-0108
    21. Loci (VRL-12679) - Marisoul v.d. Zelos
    22. Mirks (VRL-06941) - Wolf's Sweet Polka VH15-012-0123
    23. Loci (VRL-12679) - Ofelia’s Desire VH06-031-4322
    24. turjake (VRL-07415) - Grey Bulbasaur
    25. Otterley Wilson (VRL-12757) – Swanhild Taya VH15-011-0097
    26. vrieng. (VRL-06263) - Primavera PT VH15-021-0159
    27. vrieng. (VRL-06263) - Preview PT VH15-021-0011
    28. Dimma (VRL-08204) - CLAr Eternal Runner VH14-021-0593
    29. Kida (VRL-08368) - Silvero Cliff
    30. Hamzi (VRL-02163) - Dolores Claiborne VH15-021-195

    04. Grand Prix (30/30 osallistujaa)

    1. Gabi (VRL-12080) - Oldfinion Adina VH15-031-0349
    2. Helo (VRL-13822) - Serellenders Ballad
    3. vrieng. (VRL-06263) - Preview PT VH15-021-0011
    4. Gabi (VRL-12080) - Florida Whisper VH15-021-0118
    5. Nerita (VRL-12557) - Serellenders Black & White
    6. Kida (VRL-08368) - Crayon Day Lili
    7. turjake (VRL-07415) - Trze Serafina
    8. turjake (VRL-07415) - New Orleans
    9. Namunen (VRL-12910) - Surfire's Edward
    10. Loci (VRL-12679) - Xynthia Joy VH04-031-4934
    11. Otterley Wilson (VRL-12757) – Rontigo VH15-043-0033
    12. Loci (VRL-12679) - Ofelia’s Desire VH06-031-4322
    13. Hamzi (VRL-02163) - Dolores Claiborne VH15-021-195
    14. Helo (VRL-13822) - Serellenders Anfiis
    15. Laura (VRL-11124) - le Rêve Khalifa
    16. ksuvi (VRL-06542) - Alastair Aeris
    17. Hamzi (VRL-02163) - Amarn Caüler
    18. vrieng. (VRL-06263) - Granstad Beatrix
    19. Dimma (VRL-08204) - CLAr Kill or Die
    20. Helo (VRL-13822) - Criminal Intentions
    21. Dimma (VRL-08204) - CLAr Eternal Runner VH14-021-0593
    22. Kida (VRL-08368) - Silvero Cliff
    23. vrieng. (VRL-06263) - Primavera PT VH15-021-0159
    24. Mirks (VRL-06941) - Wolf's Sweet Polka VH15-012-0123
    25. turjake (VRL-07415) - Don Santiago
    26. Dimma (VRL-08204) - CLAr Solo Maniac
    27. Loci (VRL-12679) - Marisoul v.d. Zelos
    28. Otterley Wilson (VRL-12757) – Plastoned VH15-031-0267
    29. Otterley Wilson (VRL-12757) – Santiana Cliff VH14-011-0549
    30. Namunen (VRL-12910) - Black Diamant