KRJ:n alaiset ratsastuskilpailut 10.04.2015

Informaatio >>

  • pvm / vip: 10.04.2015 / 06.04.2015
  • Järjestäjä / järjestyspaikka: Helo (VRL-13822) / Serellenders
  • Tulokset tulevat osallistujalistan päälle
  • Tulokset arvotaan lyhyesti arvontakoneella
  • Säännöt >>

  • Enintään 30 osallistujaa / luokka
  • Enintään 3 hevosta / ratsastaja / luokka
  • Enintään 2 luokkaa / hevonen / kisa
  • Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
  •  
     

    Osallistuminen >>

  • Osoitteeseen: helovirtuaali@gmail.com
  • Otsikoituna: KRJ024-030
  • Luokka nro(t).
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

  • Samaan luokkaa tulevat saman luokkaotsikon alle!
  • Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan niin ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 & 2"
  • Luokat >>

  • 01. Grand Prix (avoinna kaikille)
  • 02. Grand Prix (avoinna kaikille)
  • 03. Grand Prix (avoinna kaikille)
  • 04. Grand Prix (avoinna kaikille)
  • TT
    TT
    TT
    TT
     
     

    01. Grand Prix (30/30 osallistujaa)

    1. ksuvi (VRL-06542) - Cruella de Cade VH15-021-0196
    2. ksuvi (VRL-06542) - Crayon Honeydust VH15-021-0214
    3. Nerita (VRL-12557) - Wyrda Helga Maj-Lis
    4. Kida (VRL-08368) - Crayon Floodmark
    5. Hamzi (VRL-02163) - Oldfinion Serdian VH15-013-0017
    6. Gabi (VRL-12080) - Aesar Lautite VH14-021-0243
    7. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Eckhart VH15-021-0202
    8. Otterley Wilson (VRL-12757) – Snakepit Wolf VH15-031-0260
    9. Otterley Wilson (VRL-12757) – Stellar Wind Wolf
    10. turjake (VRL-07415) - Scaon River Song
    11. Otterley Wilson (VRL-12757) – Bazinga Thrill VH15-044-0110
    12. turjake (VRL-07415) - Venti Suicides Coast
    13. Helo (VRL-13822) - Trenom RAJA VH06-031-1895
    14. Helo (VRL-13822) - Wyrda Innholder
    15. turjake (VRL-07415) - Grey Donatello
    16. Namunen (VRL-12910) - Mystic Lady
    17. Hamzi (VRL-02163) - Eucarya Yours Truly VH15-012-0095
    18. Nerita (VRL-12557) - Wyrda Edward
    19. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Klaus VH15-021-0201
    20. Namunen (VRL-12910) - Surfire's Gianna
    21. ksuvi (VRL-06542) - Charlotta Cade VH15-021-0192
    22. Dimma (VRL-08204) - Hypervolt Hexen
    23. Gabi (VRL-12080) - Aesar Quille VH14-031-0476
    24. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Ava VH15-021-0203
    25. Hamzi (VRL-02163) - Shadow’s Carpe Diem VH15-031-0148
    26. Dimma (VRL-08204) - Neptunus Hexen
    27. Helo (VRL-13822) - Veränderung
    28. Kida (VRL-08368) - Versailles Cliff
    29. Dimma (VRL-08204) - CLAr Aftershock Delight VH15-021-0053
    30. Namunen (VRL-12910) - Surfire's Woodstop

    02. Grand Prix (30/30 osallistujaa)

    1. Dimma (VRL-08204) - Neptunus Hexen
    2. Gabi (VRL-12080) - Aesar Quille VH14-031-0476
    3. Hamzi (VRL-02163) - Shadow’s Carpe Diem VH15-031-0148
    4. ksuvi (VRL-06542) - Cruella de Cade VH15-021-0196
    5. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Eckhart VH15-021-0202
    6. Otterley Wilson (VRL-12757) – Jungle Jewel Wolf
    7. Otterley Wilson (VRL-12757) – Monte Rosa Thrill
    8. turjake (VRL-07415) - Wellington III
    9. turjake (VRL-07415) - Reinhbach Casey
    10. Helo (VRL-13822) - Veränderung
    11. turjake (VRL-07415) - V.I. Enigma
    12. Helo (VRL-13822) - Trenom RAJA VH06-031-1895
    13. Namunen (VRL-12910) - Mystic Lady
    14. ksuvi (VRL-06542) - Charlotta Cade VH15-021-0192
    15. Hamzi (VRL-02163) - Eucarya Yours Truly VH15-012-0095
    16. Helo (VRL-13822) - Wyrda Innholder
    17. Nerita (VRL-12557) - Wyrda Edward
    18. Kida (VRL-08368) - Versailles Cliff
    19. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Ava VH15-021-0203
    20. Otterley Wilson (VRL-12757) – Wyrda Marble Mocha
    21. Namunen (VRL-12910) - Surfire's Gianna
    22. Kida (VRL-08368) - Crayon Floodmark
    23. Hamzi (VRL-02163) - Oldfinion Serdian VH15-013-0017
    24. Dimma (VRL-08204) - Hypervolt Hexen
    25. Namunen (VRL-12910) - Surfire's Woodstop
    26. ksuvi (VRL-06542) - Crayon Honeydust VH15-021-0214
    27. Gabi (VRL-12080) - Aesar Lautite VH14-021-0243
    28. Dimma (VRL-08204) - CLAr Aftershock Delight VH15-021-0053
    29. Nerita (VRL-12557) - Wyrda Helga Maj-Lis
    30. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Klaus VH15-021-0201
     

    03. Grand Prix (30/30 osallistujaa)

    1. Loci (VRL-12679) - Ofelia’s Desire VH06-031-4322
    2. Hamzi (VRL-02163) - Dolores Claiborne VH15-021-195
    3. vrieng. (VRL-06263) - Granstad Beatrix
    4. vrieng. (VRL-06263) - Preview PT VH15-021-0011
    5. Namunen (VRL-12910) - Surfire's Edward
    6. Helo (VRL-13822) - Serellenders Anfiis
    7. Loci (VRL-12679) - Xynthia Joy VH04-031-4934
    8. Laura (VRL-11124) - le Rêve Khalifa
    9. turjake (VRL-07415) - Grey Bulbasaur
    10. turjake (VRL-07415) - Suprant Rumpelstiltskin
    11. Mirks (VRL-06941) - Wolf's Sweet Polka VH15-012-0123
    12. Helo (VRL-13822) - Criminal Intentions
    13. Loci (VRL-12679) - Marisoul v.d. Zelos
    14. Dimma (VRL-08204) - CLAr Eternal Runner VH14-021-0593
    15. Otterley Wilson (VRL-12757) – Hildegard Judi VH15-044-0108
    16. vrieng. (VRL-06263) - Primavera PT VH15-021-0159
    17. Kida (VRL-08368) - Silvero Cliff
    18. Dimma (VRL-08204) - CLAr Kill or Die
    19. turjake (VRL-07415) - Quality Trick Grey
    20. Gabi (VRL-12080) - Florida Whisper VH15-021-0118
    21. Namunen (VRL-12910) - Black Diamant
    22. ksuvi (VRL-06542) - Alastair Aeris
    23. Nerita (VRL-12557) - Serellenders Black & White
    24. Gabi (VRL-12080) - Oldfinion Adina VH15-031-0349
    25. Hamzi (VRL-02163) - Amarn Caüler
    26. Kida (VRL-08368) - Crayon Day Lili
    27. Dimma (VRL-08204) - CLAr Solo Maniac
    28. Otterley Wilson (VRL-12757) – Scmidth Joyanna VH15-044-0107
    29. Otterley Wilson (VRL-12757) – Swanhild Taya VH15-011-0097
    30. Helo (VRL-13822) - Serellenders Ballad

    04. Grand Prix (30/30 osallistujaa)

    1. Loci (VRL-12679) - Marisoul v.d. Zelos
    2. turjake (VRL-07415) - New Orleans
    3. Hamzi (VRL-02163) - Amarn Caüler
    4. vrieng. (VRL-06263) - Primavera PT VH15-021-0159
    5. Helo (VRL-13822) - Serellenders Anfiis
    6. Namunen (VRL-12910) - Surfire's Edward
    7. Otterley Wilson (VRL-12757) – Plastoned VH15-031-0267
    8. Helo (VRL-13822) - Criminal Intentions
    9. turjake (VRL-07415) - Don Santiago
    10. Mirks (VRL-06941) - Wolf's Sweet Polka VH15-012-0123
    11. Namunen (VRL-12910) - Black Diamant
    12. Loci (VRL-12679) - Ofelia’s Desire VH06-031-4322
    13. Kida (VRL-08368) - Silvero Cliff
    14. Otterley Wilson (VRL-12757) – Santiana Cliff VH14-011-0549
    15. Dimma (VRL-08204) - CLAr Kill or Die
    16. Helo (VRL-13822) - Serellenders Ballad
    17. Kida (VRL-08368) - Crayon Day Lili
    18. Dimma (VRL-08204) - CLAr Solo Maniac
    19. Gabi (VRL-12080) - Florida Whisper VH15-021-0118
    20. vrieng. (VRL-06263) - Granstad Beatrix
    21. Dimma (VRL-08204) - CLAr Eternal Runner VH14-021-0593
    22. Loci (VRL-12679) - Xynthia Joy VH04-031-4934
    23. Laura (VRL-11124) - le Rêve Khalifa
    24. Nerita (VRL-12557) - Serellenders Black & White
    25. turjake (VRL-07415) - Trze Serafina
    26. Gabi (VRL-12080) - Oldfinion Adina VH15-031-0349
    27. vrieng. (VRL-06263) - Preview PT VH15-021-0011
    28. Hamzi (VRL-02163) - Dolores Claiborne VH15-021-195
    29. ksuvi (VRL-06542) - Alastair Aeris
    30. Otterley Wilson (VRL-12757) – Rontigo VH15-043-0033